Peru nyelvtanulás - szaknévsor ajánlatkérési lehetőséggel - nyelviskola.info

Nyelvtanulás külföldön? » Peru nyelvtanulás - szaknévsor ajánlatkérési lehetőséggel

Peru nyelvtanulás - szaknévsor ajánlatkérési lehetőséggel

Peru nyelvtanulás? Keresőnk segítségével gyorsan megtalálja a megfelelő nyelvi utaztatót.

részletes kereső

Air Tourist

9021 Győr, Bajcsy Zsilinszky utca 24.

Ajánlatkérés Részletek

Nyelvterületek
angol, német, francia, olasz, spanyol, japán, orosz, portugál, arab, kínai

Országok
Peru

Szálláslehetőségek
családnál, kollégiumban, egyénileg megoldom, egyéb

Tanfolyamtípusok
általános, főiskolai/egyetemi év, középiskolai tanév, nyári általános, nyelviskolai tanév, szakmai gyakorlat, szaknyelvi, üzleti

Munkalehetőség
munkalehetőséget nem tudunk biztosítani

Nyelvtanfolyam külföldön, szakmai nyelvi kurzus, általános nyelvtanfolyamok, ifjúsági nyelvtanfolyamok, nyelvi táborok, work&study, egyetemi / középiskolai tanév külföldön. Spanyol, olasz, angol, német, francia, orosz, japán, kínai nyelvtanfolyamok külföldön nyelvtanfolyam. Zárt csoportok nyelvi utaztatása.

International Language Travel

1062 Budapest, Révay u. 10.

(1) 373-0691, (1) 373-0692
Ajánlatkérés Részletek

Nyelvterületek
angol, német, francia, olasz, spanyol, orosz

Országok
Peru

Szálláslehetőségek
családnál, kollégiumban, egyénileg megoldom, egyéb

Tanfolyamtípusok
általános, középiskolai tanév, nyári általános, nyelviskolai tanév, szaknyelvi, üzleti

Munkalehetőség
munkalehetőséget nem tudunk biztosítani

Külföldi nyelvtanfolyamok szállással és ellátással 5 nyelvterületen, 20 ország 66 városában a legnívósabb külföldi nyelviskolákban anyanyelvi tanárokkal. Nyelvi utazását rugalmas ügyintézéssel, teljeskörű szolgáltatással és szakmai tanácsadással egybekötve szervezzük meg. Kérésére utazása megszervezését és az utasbiztosítás megkötését is lebonyolítjuk.