Nyelvtanulás külföldön?

Nyelvtanulás külföldön? Itt 1 Budapest, XIX. kerületi nyelvi utaztató közül választhat, és rögtön ajánlatot is kérhet tőlük a külföldi nyelvtanfolyamra.

Shetland U.K. Nyelviskola

1192 Budapest, Kábel u. 10.

(1) 357-1456, (1) 281-0822, (30) 952-1202

Nyelvterületek
angol, német, olasz, spanyol

Országok
Amerikai Egyesült Államok, Írország, Málta, Nagy-Britannia, Németország, Olaszország, Spanyolország

Szálláslehetőségek
családnál, kollégiumban, egyénileg megoldom, egyéb

Tanfolyamtípusok
általános, nyári általános, nyelviskolai tanév, szaknyelvi, üzleti

Munkalehetőség
munkalehetőséget nem tudunk biztosítani

A Shetland UK Nyelviskola és utazási Iroda 1994 óta foglalkozik nyelvi utaztatással. Célunk az, hogy hallgatóink az itthon megszerzett nyelvtudást anyanyelvi közegben aktivizálhassák . Partneriskoláinkban a kommunikatív nyelvoktatás legújabb módszereivel mélyítik el a Magyarországon megszerzett nyelvtudást szóban és írásban egyaránt.

Lehetőség van a rövid nyári intenzív tanfolyamokra, valamint a hosszabb, 3-10 hónapos anyanyelvi területen történő tanulásra.