Nyelviskola, nyelvtanfolyam szaknévsor, Budapest, XIII. kerület - nyelviskola.info

Nyelvtanfolyam és nyelviskola kereső » Nyelviskola, nyelvtanfolyam szaknévsor, Budapest, XIII. kerület

Nyelviskola, nyelvtanfolyam szaknévsor, Budapest, XIII. kerület

Itt 3 XIII. kerületi nyelviskola közül választhat. Számos nyelviskola teljes nyelvtanfolyam nyelvkínálata megtalálható az oldalon, és árajánlatot is lehet kérni kihelyezett céges nyelvtanfolyamra.

részletes kereső

Nyelvitrening.com

1132 Budapest, Victor Hugo u. 11-15.

angol, német, francia

általános, üzleti, gazdasági nyelv, nyelvtani rendszerező, társalgás, szókincsfejlesztő, középszintű érettségi-előkészítő, felvételi előkészítő nyelv szakra, HR, önéletrajz, állásinterjú, LCCI nyelvvizsga-előkészítő, prezentációs szaknyelv, munkahelyi nyelv, főiskolai/egyetemi előkészítő, íráskészség-fejlesztő, hallott szöveg értését fejlesztő tanfolyam, olvasott szöveg értését fejlesztő tanfolyam, külkereskedelmi szaknyelv, tárgyalási gyakorlat, idegenforgalmi-vendéglátó nyelvvizsga-előkészítő, turizmus, pénzügy, számvitel, idegenforgalmi, marketing

LCCI English for Business

A nyelviskolánk új módszert képvisel a nyelvtanulásban. A gyors és gyakorlati tréningeinken a beszédkészség fejlesztését tűztük ki célul.
A tréning módszerrel eredményes a nyelvtanulás és hatékonyan fejlődik az összes kommunikációs készség:
a beszéd, szövegértés, írás és olvasás.

Tréningeinken a kommunikációs kompetenciák is fejlesztésre kerülnek és a beszéd- és szövegértés készségei is magabiztos alapokat nyernek. A tréning módszerrel a nyelvet céljának megfelelően, eredményorientált tréningeken lehet elsajátítani.

STUDIO ITALIA Olasz Iskola

1137 Budapest, Radnóti Miklós utca 2.

(1) 319-9054, (1) 319-9039

olasz

általános, üzleti, gazdasági nyelv, nyelvtani rendszerező, társalgás, ITK-Origo nyelvvizsga-előkészítő, CILS nyelvvizsga-előkészítő, tolmács- és fordítóképzés

CILS

igen

1990 óta az olasz nyelvoktatásra szakosodott nyelviskola.

Akkreditált olasz nyelvtanfolyamok kezdőtől a tolmács-szintig a Belvárosban.

Olasz tolmács-képzés 4 szinten; CILS nemzetközi nyelvvizsga 6 szinten; olaszországi nyelvtanfolyamok; olasz nyelvkönyvek, szótárak, tananyagok forgalmazása.

A Nyelviskolák Szakmai Egyesülete által minősített és ajánlott nyelviskola.
Felnőttképzési nytsz: 01-042204
IA lajstromszám: 0560

Nyelviskolánk órarendjét és tanfolyami ismertetőjét megtalálhatja a honlapon.

MySchool Nyelviskola

1133 Budapest, Ipoly u. 3.

angol, német

általános, üzleti, gazdasági nyelv, BME nyelvvizsga-előkészítő, Trinity College London vizsgaelőkészítő, City&Guilds nyelvvizsga-előkészítő, TOEFL nyelvvizsga-előkészítő, Euro Nyelvvizsga előkészítő, TELC nyelvvizsga-előkészítő, BGF nyelvvizsga-előkészítő, IELTS nyelvvizsga-előkészítő

City&Guilds

igen

A MySchool angol nyelviskola azzal a céllal alakult, hogy nagyvárosok szívében, könnyen megközelíthető helyen kínáljon kötetlen időbeosztásban a hét 6 napján, 12 órában színvonalas bárki számára megfizethető angol nyelvtanfolyamokat.

A MySchool angol nyelviskola egyedi módszert alkalmaz. Angol nyelvtanfolyamainkban egyéni haladási ütemben, kötetlen időbeosztásban tanulhatod az angol nyelvet. Te alakítod ki tanfolyami órarended, Te döntöd el haladási tempód! Nem kell csoportindulásra várnod, bármikor elkezdheted és újra folytathatod saját tanulási programon alapuló angol nyelvtanfolyamod, ott ahol megszakítottad!