Itt 1 Budapest, XIX. kerületi nyelviskola közül választhat. Számos nyelviskola teljes nyelvtanfolyam nyelvkínálata megtalálható az oldalon, és árajánlatot is lehet kérni kihelyezett céges nyelvtanfolyamra.

Shetland U.K. Nyelviskola

1192 Budapest, Kábel u. 10.

(1) 357-1456, (1) 281-0822, (30) 952-1202

angol, német, francia, olasz, spanyol, magyar, orosz

általános, üzleti, gazdasági nyelv, BME nyelvvizsga-előkészítő, ÖSD (Österreichisches Sprachdiplom), nyelvtani rendszerező, társalgás, szókincsfejlesztő, kiejtésjavító, fordítás-, tömörítéstechnika, Cambridge nyelvvizsga-előkészítő, TOEFL nyelvvizsga-előkészítő, Euro Nyelvvizsga előkészítő, ITK-Origo nyelvvizsga-előkészítő, középszintű érettségi-előkészítő, Goethe Wirtschaftsdeutsch vizsgaelőkészítő, TELC nyelvvizsga-előkészítő, íráskészség-fejlesztő, olvasott szöveg értését fejlesztő tanfolyam, IELTS nyelvvizsga-előkészítő

Letehető nyelvvizsga típusok
Euro Nyelvvizsga

igen

Angol, német, olasz, francia, spanyol és orosz csoportokat indítunk. 2003 óta az Euro vizsgaközpont vizsgahelye vagyunk, felkészítő tanfolyamokat tartunk nem csak az Euro vizsgára, hanem a hazánkban akkreditált legtöbb nyelvvizsgára is.
Tanítunk minden korosztályt, kérésre szaknyelvet, foglalkozunk fordítással és tolmácsolással, külföldi nyelvtanfolyamokkal.
Nyelviskolánk engedélyezett felnőttképzési intézmény, az angol, német, spanyol, francia és olasz nyelveket áfa-mentesen tanítjuk.
1992 óta vagyunk jelen a hazai nyelvoktatásban.