Itt 1 Budapest, I. kerületi nyelviskola közül választhat. Számos nyelviskola teljes nyelvtanfolyam nyelvkínálata megtalálható az oldalon, és árajánlatot is lehet kérni kihelyezett céges nyelvtanfolyamra.

International House Teacher Training

1012 Budapest, Vérmező út 4.

angol

általános, szókincsfejlesztő, íráskészség-fejlesztő, olvasott szöveg értését fejlesztő tanfolyam

Gyakorló csoportokat indítunk zömében anyanyelvű tanárokkal a Cambridge-i angoltanárképző programunk keretében, az International House Nyelviskolában, ehhez keresünk diákokat. 2 hetente folyamatosan indítjuk a csoportokat csak alsó-közép és középhaladó szinteken. Tankönyvet nem kell venni, a tanárok minden anyagot kézbe adnak. Az órák H-Cs-ig minden nap 9:00-11:30-ig tartanak. Szintfelmérés és beiratkozás naponta: International House Nyelviskola, Budapest.
Várunk mindenkit!