Itt 1 kecskeméti nyelviskola közül választhat. Számos nyelviskola teljes nyelvtanfolyam nyelvkínálata megtalálható az oldalon, és árajánlatot is lehet kérni kihelyezett céges nyelvtanfolyamra.

Coventry House Nyelviskola

6000 Kecskemét, Budai utca 1.

angol, német, francia, olasz, spanyol, magyar, orosz

általános, üzleti, gazdasági nyelv, BME nyelvvizsga-előkészítő, társalgás, jogi szaknyelv, orvosi szaknyelv, gyermektanfolyam, TELC nyelvvizsga-előkészítő, turizmus, pénzügy, számvitel, idegenforgalmi, informatikai, marketing

Letehető nyelvvizsga típusok
Euro Nyelvvizsga, Trinity College London, Goethe, BME, TELC/ICC

igen

igen

A Coventry House Nyelviskola Kecskemét első nyelviskolája. 1989-ben családi vállalkozásként alapítottuk iskolánkat, amely azóta a város és a régió meghatározó nyelviskolája. A térségben egyedülálló módon indulásunktól kezdve anyanyelvi tanárok is segítik hallgatóinkat a minél eredményesebb nyelvtanulásban. Iskolánk továbbá 1992 óta folyamatosan elnyerte a "Minősített és Ajánlott Nyelviskola" címet.

Határozd el magad, gyere el hozzánk, és a megszerzett tudás birtokában fedezd fel a világ újabb részleteit, építsd kapcsolatrendszered, fejleszd érdekérvényesítő képességed!

Ez egy olyan befektetés, ami egészen biztosan megéri!