Itt 1 Budapest, VII. kerületi nyelviskola közül választhat. Számos nyelviskola teljes nyelvtanfolyam nyelvkínálata megtalálható az oldalon, és árajánlatot is lehet kérni kihelyezett céges nyelvtanfolyamra.

F&T Nyelvstúdió

1075 Budapest

angol, német

üzleti, gazdasági nyelv, BME nyelvvizsga-előkészítő, OECONOM nyelvvizsga-előkészítő, Zöld út nyelvvizsga-előkészítő

Csoportos szaknyelvi vizsgafelkészítő tanfolyamok célirányosan, vizsgára szabva!

Gazdasági, Üzleti szaknyelv

Angol és Német nyelven

Középfokon és Felsőfokon

OECONOM, Zöld Út, BGE és BME nyelvvizsgákra felkészítő 6-12 fős tanfolyamaink remek lehetőséget kínálnak nyelvi képességeid fejlesztésére!

Profi oktatóinkkal a kurzusokon olyan feladattípusokra és témakörökre fókuszálunk, amelyek az adott vizsgán is megjelennek.